Obliczenia wytrzymałościowe — kto i kiedy powinien je stosować?

 

Odpowiednia wytrzymałość obiektów jest istotna z perspektywy ewentualnych strat poniesionych przez inwestora oraz bezpieczeństwa osób korzystających z danych konstrukcji. Badanie może przeprowadzić tak naprawdę każdy, choć są branże, dla których nowoczesne metody wirtualnego obliczania wytrzymałości są szczególnie ważne.

 

 

 


 

Poznaj założenia MES — współczesnej techniki obliczania wytrzymałości

 

Z różnego rodzaju maszyn i urządzeń korzysta się praktycznie codziennie. Jedne z nich są cięższe od drugich, inne mają bardziej skomplikowaną budowę, jednak każde określa konkretna wytrzymałość. Decyduje ona o tym, jakie maksymalne obciążenie może oddziaływać na konkretną konstrukcję. Jeśli wartość zostanie przekroczona, wówczas maszyna ulegnie zniszczeniu.

 

 

Blog

logo Simdes

Imię i nazwisko

Firma

Telefon

E-mail

Wiadomość

Zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do jego przetworzenia. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Simdes Partner Marcin Żołnierczuk, ul. Żurawia 6/12 lok 766, 00-503 Warszawa

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

 

Odwiedź nas w mediach społecznościowych

SimDes Partner

 

tel:

+48 514 514 243

email:

info@simdes.pl

 

adres:

ul. Żurawia 6/12 lok. 766

00-503 Warszawa

Polska

Napisz do nas

 

guziki społecznościowe